Расширенный поиск
Стоимость (USD)
 

Коли вигідніше скуповувати валюту?

Українці стоять напередодні сезону відпусток, і багато хто вже зараз, перед "втечею" закордон, замислюються не тільки про візи, але й грошах, які прийде многим конвертувати в місцеву валюту. На думку аналітиків, істотних коливань курсу гривні навряд чи варто очікувати цього року . Як через послідовну політику Нацбанку по втриманню курсу, так і по політичних мотивах передвиборного періоду. Тому побоюватися за знецінювання гривневих зарплат і заощаджень поки передчасно. У такій ситуації залишається тільки одне питання - коли вигідніше міняти нацвалюту в "рідну" валюту країн вашої подорожі.

??Валютний прогноз на тиждень

"Звичайно для України характерна тенденція, коли курс гривні до долара небагато зміцнює в другому - на початку третього кварталу. Цього року , ця закономірність із бути також посилена додатковим обсягом іноземної валюти, що надійде в країну під час проведення Чемпіонату Європи по футболі. Тому, напевно, заздалегідь із валюту не коштує", - розповів начальник відділу аналізу й досліджень Райффайзен Банку Аваль Дмитро Сологуб.

Згодні із впливом футбольного фактора на курс гривни й ПАО "Укрсоцбанке". "Пік купівельної спроможності гривні стосовно основних валют в Україні, як правило, доводиться на період початку літа. У цілому в цей період на міжнародній арені очікується зміцнення долара, особливо на тлі подорожчання нафти. Вигода від долара очевидна, з огляду на тенденцію до ослаблення долара в Україні напередодні сезону відпусток", - розповів експерт ПАО "Укрсоцбанке"Тантели Ратувухери.

За словами заступника голови правління, з департаменту казначейства й фінансових інститутів VAB Банку Сергія Борисова, сьогодні в Україні чітко проглядається стабілізація долара щодо гривні, і якщо планувати відпустка на найближче 3-5 місяців, те виходячи з того, що ніяких рухів на ринку гривня-долар не очікується, заздалегідь купувати долар нема рації.

"На сучасний момент краще з більшу частину засобів у гривні, що залишилася частину в доларах США. У міру наближення відпустки можна поступово переводити ці заощадження у валюту тієї країни, у яку ви збираєтеся поїхати", - розповів керівник інформаційно-аналітичного центра FOREX CLUB в Україні Микола Ивченко.

До речі, останні зміни на світових валютних ринках указують на те, що долар не буде дешевшати щодо інших валют. А виходить, інвестори знову направлять засоби в американські "папірці", що й приведе до зниження курсу євро.

"Сьогодні спостерігається тенденція зниження курсу євро. Зв'язано це з новою переконливою статистикою США й гарною з по Китаю, що істотно впливає й на євро, і на золото. З огляду на корекцію, що намітилася, я б не здобував євро саме зараз і почекав би подальшого можливого зниження євровалюти. Тим більше, що до цього є реальні передумови", - порадив Сергій Борисов.

Із цим згодні й інші експерти. "Ми не виключаємо подальшого зниження вартості євро. Незважаючи на тимчасове заспокоєння боргового ринку Єврозони після дозволу грецького питання, знову стала рости прибутковість облігацій Іспанії. Це говорить про те, що ринки вимагають продовження скорочення бюджетного дефіциту й продовження реформ у даній країні. Тому купувати євро заздалегідь перед відпусткою, швидше за все, не коштує. Ви його зможете купити дешевше", - говорить Ивченко.

Разом з тим, при плануванні туристичного маршруту варто звернути увагу на ту валюту, що активно використається в тій країні, де ви плануєте провести свою відпустку. Запасатися доларами для поїздки в Європу банкіри не радять: тоді існує більша ймовірність втратити частину своїх кревних на конвертації й різниці курсів у європейських "обменниках".
Автор UBR
09.04.2012
Просмотров: 610

Разделы

Реклама на сайте

Информация

Фото-объявления

Магнитный пускатель ПМЛ автоматический выключатель контактор Харьков УкраинаБетоносмеситель ,  миксер (с пневмоподачей )  для полистиролбетона ,  пенобетонаСистема Умная АЗС BenzaНаращивание ногтейТопливный фильтр Benza для дизтоплива,  бензина,  керосина и других ГСМАсфальтирование - Фастов Васильков Киев Боярка Тарасовка Белогородка Ирпень Буча Ворзель Бышев Крюковщина Петровское Борщаговкамонтаж, продажа пром.  холодильного оборудованияИнтернет магазин декоративной косметикиЛучший день рожденья в "Поле Чудес"Сантехника в Киеве от ведущих немецких производителей

Новости

Российский президент задался вопросом о подписании договора на транзит газа с Украиной.

Прямые поставки российского газа обошлись бы Киеву вдвое дешевле, чем Украина закупает сейчас. Об этом в субботу, 27 апреля, на пресс-конференции в Пекине заявил президент РФ Владимир Путин.
 

Курс падає: що відбувається на межбанке

Понеділок на валютному ринку пройшов досить активно і з істотним позитивом для гривень.
 

В Украине заблокирована платежная система Webmoney. Что делать?

Как уже стало известно на момент 24 мая 2018 года решением СНБО Украины постановлено о запрете деятельности крупнейшей платежной системы WebMoney в Украине, а также с дальнейшей блокировкой доступа к ресурсам WebMoney пользователям со стороны провайдеров интернет-услуг.
 

Всего 10638 объявлений
Из них 26 объявлений на стадии модерации
Сегодня добавили 6 объявлений
Вчера - 20


обучение водитель карщик погрузчик курсы условия ремонт сутки снять отличные эллит евро сдам квартира посуточно хозяина животный добавки пищевые белок

Объявления партнеров

Vip объявления


Игрушечная коляска-трансформер для кукол Adbor Mini Ring, салатовая, горошек на черном

Игрушечная коляска-трансформер для кукол Adbor Mini Ring,  салатовая,  горошек на черном

Детская игрушечная коляска-трансформер для кукол Adbor Mini Ring по своему дизайну является полно...
 

Коляска детская Kajtex Tramonto. 2 в 1 б/у

Коляска детская Kajtex Tramonto.  2 в 1 б/у

Коляска под классику, на современный лад. В хорошем состоянии. Подойдет для девочки и мальч...
 

Пополнение телефона бесплатно

Операторы мобильных сетей постоянно подымают цены на свои услуги. И это ощутимо бьет по нашему...
 

Сдам квартиру в жилом районе

Сдам квартиру в жилом районе

На сайте http: //realty-world. su Вы бесплатно можете разместить объявление о продаже или аренд...
 

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus ...
 

Обзор хостинга для сайтов

Обзор хостинга для сайтов

Давно известный факт, что для размещения сайта в сети Интернет необходим хостинг. Хостинг-про...
 

Услуги таможенного оформления

Услуги таможенного оформления

Наша фирма имеет значительный опыт в сфере внешне экономической деятельности, готова предложить В...
 

Погода в Украине