Расширенный поиск
Стоимость (USD)
 

Курс падає: що відбувається на межбанке

Курс падає: що відбувається на межбанке

Понеділок на валютному ринку пройшов досить активно і з істотним позитивом для гривень.

По-перше, завершення президентської гонки (хоча й ще не менш захоплююча інтрига з переформатированием Верховної Ради) поступово повертає фінансові ринки в стан звичайної роботи з перспективою - остаточними місяцями, основними суммами, що підлягають підвищенню вартості платежів. і т. д. Це означає, що ринок «переварив» президентську новину і вже «відірвався» на торгах.

Помогли гривні та додаткові операційні клієнти, які перенесли свої заявки на сьогодні з фактично невикористаними для західних банків простими пятніцами. У цих заяв в основному опинилася сторона «за продажем» кліентської валюти, яка стала обов'язковою нормою в 30% валютної виручки і вони додали пропозиції на торгах.

Во-вторых, на торгах були замінені іноземці з продажем валюти в достатньо великих об'ємах. З учетом завтрашнього аукціону розміром ОВГЗ - це говорить про те, що невирішені вже змінилися в політиці і дають певний аванс довіреності команді Владимира Зеленского. Це теж сработало в пользу нацвалюты;

В-третьих, на міжбанці відбувався певний викид долара і у НБУ була можливість пополнить резерви. За даними, регулятор викупив не менше 15 мільйонів доларів за ціною 26,82 гривень в самому початку сесії і за прогнозами учасників ринку - це був не єдиний вихід НБУ на «тихую» охоту за валюту;

В-четвертих, не особо сформованих «страшилках» за Приватбанку, і паніки на валютному і ресурсному межбюджеті не спостерігається, що також є благотворний вплив на курс долара в обмінниках і на розвиток громадянської сторони цієї великої країни.

Так що з задоволенням можна сказати, що випробування "президентських гонками" банківського ринку з честю видали.
Ход торгов:

Начальная сессия котировками 26,80 / 26,845 гривень за долар (т. Е. Приблизно на рівні пятічного закриття в 26,81 / 26,85) і до 11 часів пропозиції перевищує попит, що почало прибирати котировки. НБУ пішов на торги і «анонімно» викупив не менше 15 млн. Доларів по 26,82 гривны.

На 11:00 курс просел до 26,79 / 26,81 гривен і приблизно в цих межах знаходився до того моменту, коли НБУ присутствовал на торгах. Як тільки регулятор ушел - курс (на 12:00) впав до 26,715 / 26,74 гривень, а на обед дилеры вже пошли при котировках 26,69 / 26,715.

Приблизно в цих межах долар вже знаходився до кінця активної фази торгів, а після 15 годин ще було просунуто до 26,68 / 26,705 гривень, а потім - до 26,66 / 26,6850 до кінця сесії.
Главные события 22 апреля на межбанке:

1) Зниження котировок доларів з утренних 26,80 / 26,845 гривен до 26,66 / 26,6850 к концу сессии;

2) НБУ не виходив на торги в публічному форматі аукціон, але скупал долар в «анонімном» форматі через Matching. Купівля не менше 15 мільйонів доларів за 26,82 гривень і деяких торгових центрів валюти подорожні на додаткових «тихах» видах нерухомості.

3) Справочный курс НБУ на 12:00 зареєстрований на відмітці 26,8001 гривень за долар, а офіційний курс Нацбанка на 23 апреля встановлений на рівні 26,775371.
22.04.2019
Просмотров: 2089

Разделы

Реклама на сайте

Информация

Фото-объявления

Стяжка пола в КиевеСанитарная книжка оформить - Одесса3G модем для Укртелеком,   Kyivstar/Beeline,   Life,   МТСТраверса пневмогидравлическая б/у.Магазин детской одеждыОбувь Китай оптом и в  розницуPET лента (Signode)Пропашная сеялка супн-8 СУ-8,   Упс-8 продажаПоставки современного медицинского оборудованияРеставрация кожаных автомобильных сидений .  Реставрация кожаных салонов автомобиля.

Новости

Российский президент задался вопросом о подписании договора на транзит газа с Украиной.

Прямые поставки российского газа обошлись бы Киеву вдвое дешевле, чем Украина закупает сейчас. Об этом в субботу, 27 апреля, на пресс-конференции в Пекине заявил президент РФ Владимир Путин.
 

Курс падає: що відбувається на межбанке

Понеділок на валютному ринку пройшов досить активно і з істотним позитивом для гривень.
 

В Украине заблокирована платежная система Webmoney. Что делать?

Как уже стало известно на момент 24 мая 2018 года решением СНБО Украины постановлено о запрете деятельности крупнейшей платежной системы WebMoney в Украине, а также с дальнейшей блокировкой доступа к ресурсам WebMoney пользователям со стороны провайдеров интернет-услуг.
 

Всего 10638 объявлений
Из них 26 объявлений на стадии модерации
Сегодня ничего не было добавлено
Вчера - 16


худи ресепшин стенды низкой гарантией запчасти доступным харьков комплекты белье оптом купить белья постельного постельное пищевое насос сборщик упаковщик подарков

Объявления партнеров

Vip объявления


Игрушечная коляска-трансформер для кукол Adbor Mini Ring, салатовая, горошек на черном

Игрушечная коляска-трансформер для кукол Adbor Mini Ring,   салатовая,   горошек на черном

Детская игрушечная коляска-трансформер для кукол Adbor Mini Ring по своему дизайну является полно...
 

Коляска детская Kajtex Tramonto. 2 в 1 б/у

Коляска детская Kajtex Tramonto.   2 в 1 б/у

Коляска под классику, на современный лад. В хорошем состоянии. Подойдет для девочки и мальч...
 

Пополнение телефона бесплатно

Операторы мобильных сетей постоянно подымают цены на свои услуги. И это ощутимо бьет по нашему...
 

Сдам квартиру в жилом районе

Сдам квартиру в жилом районе

На сайте http: //realty-world. su Вы бесплатно можете разместить объявление о продаже или аренд...
 

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus ...
 

Обзор хостинга для сайтов

Обзор хостинга для сайтов

Давно известный факт, что для размещения сайта в сети Интернет необходим хостинг. Хостинг-про...
 

Услуги таможенного оформления

Услуги таможенного оформления

Наша фирма имеет значительный опыт в сфере внешне экономической деятельности, готова предложить В...
 

Погода в Украине