Расширенный поиск
Стоимость (USD)
 

Курс падає: що відбувається на межбанке

Курс падає: що відбувається на межбанке

Понеділок на валютному ринку пройшов досить активно і з істотним позитивом для гривень.

По-перше, завершення президентської гонки (хоча й ще не менш захоплююча інтрига з переформатированием Верховної Ради) поступово повертає фінансові ринки в стан звичайної роботи з перспективою - остаточними місяцями, основними суммами, що підлягають підвищенню вартості платежів. і т. д. Це означає, що ринок «переварив» президентську новину і вже «відірвався» на торгах.

Помогли гривні та додаткові операційні клієнти, які перенесли свої заявки на сьогодні з фактично невикористаними для західних банків простими пятніцами. У цих заяв в основному опинилася сторона «за продажем» кліентської валюти, яка стала обов'язковою нормою в 30% валютної виручки і вони додали пропозиції на торгах.

Во-вторых, на торгах були замінені іноземці з продажем валюти в достатньо великих об'ємах. З учетом завтрашнього аукціону розміром ОВГЗ - це говорить про те, що невирішені вже змінилися в політиці і дають певний аванс довіреності команді Владимира Зеленского. Це теж сработало в пользу нацвалюты;

В-третьих, на міжбанці відбувався певний викид долара і у НБУ була можливість пополнить резерви. За даними, регулятор викупив не менше 15 мільйонів доларів за ціною 26,82 гривень в самому початку сесії і за прогнозами учасників ринку - це був не єдиний вихід НБУ на «тихую» охоту за валюту;

В-четвертих, не особо сформованих «страшилках» за Приватбанку, і паніки на валютному і ресурсному межбюджеті не спостерігається, що також є благотворний вплив на курс долара в обмінниках і на розвиток громадянської сторони цієї великої країни.

Так що з задоволенням можна сказати, що випробування "президентських гонками" банківського ринку з честю видали.
Ход торгов:

Начальная сессия котировками 26,80 / 26,845 гривень за долар (т. Е. Приблизно на рівні пятічного закриття в 26,81 / 26,85) і до 11 часів пропозиції перевищує попит, що почало прибирати котировки. НБУ пішов на торги і «анонімно» викупив не менше 15 млн. Доларів по 26,82 гривны.

На 11:00 курс просел до 26,79 / 26,81 гривен і приблизно в цих межах знаходився до того моменту, коли НБУ присутствовал на торгах. Як тільки регулятор ушел - курс (на 12:00) впав до 26,715 / 26,74 гривень, а на обед дилеры вже пошли при котировках 26,69 / 26,715.

Приблизно в цих межах долар вже знаходився до кінця активної фази торгів, а після 15 годин ще було просунуто до 26,68 / 26,705 гривень, а потім - до 26,66 / 26,6850 до кінця сесії.
Главные события 22 апреля на межбанке:

1) Зниження котировок доларів з утренних 26,80 / 26,845 гривен до 26,66 / 26,6850 к концу сессии;

2) НБУ не виходив на торги в публічному форматі аукціон, але скупал долар в «анонімном» форматі через Matching. Купівля не менше 15 мільйонів доларів за 26,82 гривень і деяких торгових центрів валюти подорожні на додаткових «тихах» видах нерухомості.

3) Справочный курс НБУ на 12:00 зареєстрований на відмітці 26,8001 гривень за долар, а офіційний курс Нацбанка на 23 апреля встановлений на рівні 26,775371.
22.04.2019
Просмотров: 389

Разделы

Реклама на сайте

Информация

Фото-объявления

пістолет для шин "Forte"Секция КРН нова усиленная на подшипниках!Рабочая секция на ротационною мотыгу БР-4, 2,  6,  8.  Есть в наличии.  Доставка!  Гарантия от производителя!Дезинфицирующие средство,  антисептик со спиртом.  Купить в УкраинеВсеукраинская ВЫСТАВКА СОБАК 2020Дисковие АГД навесные прицепные только оригинал и новые!Шукаємо Замовників на продукцію.Лестницы из черного металлаЕвроподдоны 0.  8*1.  2,   1*1.  2.Стабилизатор давления воздуха СДВ6,  СДВ-6

Новости

Российский президент задался вопросом о подписании договора на транзит газа с Украиной.

Прямые поставки российского газа обошлись бы Киеву вдвое дешевле, чем Украина закупает сейчас. Об этом в субботу, 27 апреля, на пресс-конференции в Пекине заявил президент РФ Владимир Путин.
 

Курс падає: що відбувається на межбанке

Понеділок на валютному ринку пройшов досить активно і з істотним позитивом для гривень.
 

В Украине заблокирована платежная система Webmoney. Что делать?

Как уже стало известно на момент 24 мая 2018 года решением СНБО Украины постановлено о запрете деятельности крупнейшей платежной системы WebMoney в Украине, а также с дальнейшей блокировкой доступа к ресурсам WebMoney пользователям со стороны провайдеров интернет-услуг.
 

Всего 1276 объявлений
Из них 1 объявление на стадии модерации
Сегодня добавили 81 объявление
Вчера - 67


linde входные двери пятен удалитель pufas ржавчины glutoclean parfums парфюм наливной royal головы лечение удаление невусов виды трихоскопия акне диагностика

Объявления партнеров

Погода в Украине