Расширенный поиск
Стоимость (USD)
 

Девальвації гривні не минути

Виходячи із всіх "за" і "проти", фінансисти прикинули два сценарії девальвації гривни в 2012 р. Згідно з оптимістичними прогнозами з кінця цього тижня безготівковий курс нацвалюты почне рости, закріпившись на рівні 8,02-8,06 грн./$, і протримається в цьому коридорі червень-липень.

"У серпні й на початку осіни курсові коливання можуть активізуватися. Ми помітили, що вже багато років підряд саме в цей час на валютному ринку відбуваються сезонні сплески", - розповів "ДС" начальник казначейського керування ПУМБ Антон Стадник.

До кінця жовтня вартість долара на міжбанку не перевищить 8,08-8,1 грн./$ (вибори в Раду відбудуться 28 жовтня), у листопаді - 8,1-8,15 грн./$, у грудні - 8,08-8,1 грн./$.

Песимістичні прогнози українських банкірів практично повністю збігаються з розрахунками МВФ. По них у червні-липні гривню удержать у рамках 8,06-8,1 грн./$, у серпні-жовтні - 8,08-8,15 грн./$, у листопаді - 8,2-8,3 грн./$, у грудні - 8,3-8,4 грн./$. Передбачається, що, як і колись, різниця між наявними й безготівковими котируваннями в середньому по ринку не перевищить 2-3 коп.

Якщо з курсовими прогнозами Міжнародного валютного фонду на цей рік погодилися лише 35-40% опитаних "ДС" фінансистів, то з розрахунками МВФ на 2013 р. - 70-75%.

Банкіри побоюються, що чиновники навмисне обвалять курс нацвалюты вже на початку майбутнього року: по одним оцінках він просяде до 9-9,15 грн./$, по іншимі - перевалить за 10 грн./$. Формальним приводом стануть великі платежі в зимовий період за російський газ.

"Ми очікуємо, що в 2013 р. девальвація гривни не перевищить 10,5 грн./$. Цього буде цілком достатньо для збалансування торговельного балансу країни", - сказав "ДС" аналітик Эрсте Банку Мар'ян Заблоцкий.

Поточні прогнози банкірів, що ввірували в розрахунки МВФ, лише на перший погляд виглядають безнадійно обтяжуючими. Хоча українські фінансисти, як і Міжнародний валютний фонд, нарікають на аховое стан вітчизняної економіки й політичні ризики, однак при цьому не забувають головного - жоден з останніх курсових прогнозів Фонду не збувся. Ще в 2010 р. МВФ пророкував нам обвал гривни до 8,15 грн./$, а в 2011 р. - до 8,85 грн./$. Так що підстави для боязкого оптимізму як і раніше є.
Автор UBR
16.06.2012
Просмотров: 365

Разделы

Реклама на сайте

Информация

Фото-объявления

Загранпаспорт Харьков,  гис,  оформлениеМенеджер по ТуризмуФрезер для маникюра,  Marathon Champion 3,  фрезерХИТ продаж Оп 2000/2500 опрыскиватель((как на фото) прицепной / новый ОПРЫСКИВАТЕЛЬМебель для баров,  ресторанов,  кафе,  пабов.  Украина.Дизайн и разработка сайта (визитка,  интернет-магазин,  landing page)Биоклиматические Виллы в Греции от Daselko ltdАниматоры на выезд г.  Харьков и Харьковская область.Бесшовные трубы (нержавеющая сталь)  от завода производителяЭлектроштабелер Linde L16І-372

Новости

Гонтаревій виплатили 83,5 мільйона гривень

Голова Нацбанку України Гонтарева звільняється. Шлях від успішної бізнес-леді до голови Нацбанку. Валерія Гонтарева, яка вже півроку не виходить на роботу, бо написала заяву на звільнення, а її ніяк не звільнять, задекларувала дохід у розмірі 83 млн 582 тис. 613 грн. Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Гонтарева вказала, що дохід отримала від відчуження цінних паперів та корпоративних прав ICU Holdings Limited (компанія зареєстрована на Британських Віргінських Островах).
 

Кабмин готовит подорожание водки, пива, сигарет с целью удовлитворить МВФ

В Украине могут вновь вырасти цены на водку, сигареты и пиво. Больше всего подорожают водка и сигареты. Цена поллитровой бутылки повысится на 7 грн, а пачки сигарет - еще на 2 грн за пачку. Меньше всего подорожание коснется пива, цена бутылки (0,5 л) вырастет на порядка 20 коп. Причина роста цен – повышение акцизов, которое было одобрено на прошлом заседании Кабмина. Производители утверждают, что в результате подобных мер сокращаются объемы легального производства и растет теневой рынок. В частности, на рынке водки, на него приходится уже около 60%. Несмотря на это, Кабмин вынужден систематически повышать акцизы на крепкий алкоголь и сигареты в ответ на требование МВФ выровнять разницу между величиной акциза в Украине и ЕС
 

Интернет мошенники с банковскими карточками возобновили свою активность в Украине

В Украине возобновили свою активность мошенники, которые специализирующиеся по выманиванию конфиденциальной информации по банковским карточкам таких банков как ОЩАДБАНК и ПриватБанк.
 

Всего 8423 объявления
Из них 3 объявления на стадии модерации
Сегодня добавили 62 объявления
Вчера - 140


домашняя лотковая птицы поилки бункерная птица цыплят кормушка вакуумная технический парафин профилей радиаторных алюминиевых агро агрегат велес дисковый борона knauf

Объявления партнеров

Vip объявления


Сдам квартиру в жилом районе

Сдам квартиру в жилом районе

На сайте http: //realty-world. su Вы бесплатно можете разместить объявление о продаже или аренд...
 

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus ...
 

Обзор хостинга для сайтов

Обзор хостинга для сайтов

Давно известный факт, что для размещения сайта в сети Интернет необходим хостинг. Хостинг-про...
 

Услуги таможенного оформления

Услуги таможенного оформления

Наша фирма имеет значительный опыт в сфере внешне экономической деятельности, готова предложить В...
 

Погода в Украине