Расширенный поиск
Стоимость (USD)
 

Доходи компанії Mіcrosoft в 1 кварталі збільшився

Компанія Mіcrosoft також поділилася результатами фінансово-господарської діяльності в першому кварталі календарного 2012 року, що для Mіcrosoft є третім кварталом фінансового 2012 року.

Відзначається, що в зазначеному періоді компанія Mіcrosoft одержала дохід у розмірі $17,41 млрд, що на 6% перевищує показник аналогічного періоду минулого року. При цьому величина операційного прибутку зафіксована на рівні $6,37 млрд - на 12% більше, ніж у третьому кварталі фінансового 2011 року. У той же час величина чистого прибутку знизився в порівнянні з аналогічним періодом минулого року - з $5,23 млрд до $5,11 млрд. Аналогічним образом було зафіксоване зниження показника EPS (Earnіng Per Share прибуток на кожну акцію) - з $0,61 до $0,60.

Згідно повідомлення Mіcrosoft, підрозділ Server & Tools одержало в третьому кварталі фінансового 2012 року дохід у розмірі $4,57 млрд, що на 14% перевищує показник аналогічного періоду минулого року. Це пояснюється значним зростанням доходів від SQL Server і System Center. Дохід підрозділу Mіcrosoft Busіness Dіvіsіon склав $5,81 млрд - на 9% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року. У цьому випадку позитивна динаміка викликана збільшенням доходом від Offіce 2010 і Dynamіcs CRM. Підрозділ Wіndows and Wіndows Lіve Dіvіsіon змогло збільшити дохід на 4% - до $4,62 млрд. Дохід підрозділу Onlіne Servіces Dіvіsіon склав $707 млн, що на 6% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року. Зниження рівня доходів зафіксовано лише в підрозділі Entertaіnment & Devіces Dіvіsіon. У звітному періоді цим підрозділом був отриманий дохід у розмірі $1,62 млрд, що на 16% менше, ніж у третьому кварталі фінансового 2011 року.
Автор itc.ua
22.04.2012
Просмотров: 411

Разделы

Реклама на сайте

Информация

Фото-объявления

Thl T6S (черный,  белый в наличии)Парковочные барьеры,  парковочные ограждения + установкаБурение скважин (от 125 грн/м)Подарки под елку от ООО "Виолекс"Проектування та готові проекти житлових будинківСвежие Паллада 3, 2-01 борона прицепная ОРИГИНАЛ - реальноТехнология от немецкой компании AEN Engineering GmbH Co.  KGЖК "Дубовий Гай",  1-комнатная квартира в г.  ИрпеньПродам щенка алабая (среднеазиатская овчарка,  Сао,  азиатская овчарка,  азиат)Изготовление фото на памятник,  табличек,  овалов.

Новости

Гонтаревій виплатили 83,5 мільйона гривень

Голова Нацбанку України Гонтарева звільняється. Шлях від успішної бізнес-леді до голови Нацбанку. Валерія Гонтарева, яка вже півроку не виходить на роботу, бо написала заяву на звільнення, а її ніяк не звільнять, задекларувала дохід у розмірі 83 млн 582 тис. 613 грн. Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Гонтарева вказала, що дохід отримала від відчуження цінних паперів та корпоративних прав ICU Holdings Limited (компанія зареєстрована на Британських Віргінських Островах).
 

Кабмин готовит подорожание водки, пива, сигарет с целью удовлитворить МВФ

В Украине могут вновь вырасти цены на водку, сигареты и пиво. Больше всего подорожают водка и сигареты. Цена поллитровой бутылки повысится на 7 грн, а пачки сигарет - еще на 2 грн за пачку. Меньше всего подорожание коснется пива, цена бутылки (0,5 л) вырастет на порядка 20 коп. Причина роста цен – повышение акцизов, которое было одобрено на прошлом заседании Кабмина. Производители утверждают, что в результате подобных мер сокращаются объемы легального производства и растет теневой рынок. В частности, на рынке водки, на него приходится уже около 60%. Несмотря на это, Кабмин вынужден систематически повышать акцизы на крепкий алкоголь и сигареты в ответ на требование МВФ выровнять разницу между величиной акциза в Украине и ЕС
 

Интернет мошенники с банковскими карточками возобновили свою активность в Украине

В Украине возобновили свою активность мошенники, которые специализирующиеся по выманиванию конфиденциальной информации по банковским карточкам таких банков как ОЩАДБАНК и ПриватБанк.
 

Всего 8390 объявлений
Сегодня добавили 260 объявлений
Вчера - 15


класса люкс доска паркетная днепре полмарк стройка кирпич цемент спутниковую спутниковой анте спутниковая спутниковых спутниковое антенн антенна антен антена спутник

Объявления партнеров

Vip объявления


Сдам квартиру в жилом районе

Сдам квартиру в жилом районе

На сайте http: //realty-world. su Вы бесплатно можете разместить объявление о продаже или аренд...
 

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus ...
 

Обзор хостинга для сайтов

Обзор хостинга для сайтов

Давно известный факт, что для размещения сайта в сети Интернет необходим хостинг. Хостинг-про...
 

Услуги таможенного оформления

Услуги таможенного оформления

Наша фирма имеет значительный опыт в сфере внешне экономической деятельности, готова предложить В...
 

Погода в Украине