Расширенный поиск
Стоимость (USD)
 

Де в Україні найбільша заробітна плата

Дніпропетровська область перебуває серед лідерів за рівнем середньомісячної зарплати в Україні. За 2011 рік 1165 підприємств підвищили зарплату своїм працівникам. Про це заявив заступник глави Дніпропетровської облдержадміністрації.

За її словами, середньомісячна заробітна плата в області за 2011 рік склала 2791 гривню, що в 2,8 рази перевищує рівень мінімальної заробітної плати по Україні. При цьому середня заробітна плата на підприємствах базових галузей регіональної економіки, таких як ГМК і енергетика, - 5 тисяч гривень. "У рейтингу областей України Дніпропетровський регіон - серед лідерів за рівнем середньомісячної заробітної плати. Темп росту номінальної заробітної плати у відношенні до відповідного періоду минулого року склав 17,8%".

При цьому представник адміністрації відзначила, що відбувається постійне зменшення заборгованості по заробітній платі, що залишилася від попереднього років. "За 2011 рік у регіоні скорочена загальна заборгованість по виплаті заробітної плати на 36% або на 8,4 мільйони гривень На 1 січня 2012 року обсяг загальної заборгованості склав 14,8 мільйона гривень. Кількість підприємств-боржників по виплаті заробітної плати скорочено на 46 одиниць: з 77 підприємств на 1 січня 2011 року до 31 підприємства на 1 грудня 2011 року. Усього, завдяки твердому контролю з боку губернатора Олександра Вилкула, протягом 2010-2011 років заборгованість заробітної плати скоротилася в 6 разів - з 89 мільйонів до 14,8 мільйона гривень. На сьогоднішній день в області відсутня заборгованість по виплаті заробітної плати працівникам бюджетних установ, фінансованих з місцевих бюджетів".

У Дніпропетровській області окрема увага приділяється детенизации трудових відносин і легалізації доходів працюючого населення. По поручениюгубернатора Олександра Вилкула для забезпечення дотримання законних прав громадян з 2011 року в області, у кожному місті й районі створені й працюють робочі групи з питань легалізації заробітної плати, куди входять відповідні контролюючі органи.
За підсумками 2011 року на 1165 підприємствах області була підвищена заробітна плата співробітникам.

Як повідомлялося раніше, за 2011 рік у Дніпропетровській області було створено 70 тисяч нових робочих місць і додатково працевлаштовано 44 тисяч чоловік, що раніше втратили роботу.
Подробніше тут
Автор ubr.ua
24.02.2012
Просмотров: 658

Разделы

Реклама на сайте

Информация

Фото-объявления

Радиочастотная абляцияКольца для колодцев и канализацый ОдессаКультиватор Крн,  секция Крнв,  прополочный Крнв,  КРНminoxidil Crimea оригинальные препараты для роста волос ЯлтаООО АТКОМ продажа оборудования та автоматизация,  весы электронные,  сканеры штрих-кода,  принтеры этикеток та чеков.День открытых дверей в Академии ИнталитХимчистка офисных кресел и стульев.  Устранение пятен и жвачек.Адвокат по разводам и разделу имущества.Навесная борона дисковая АГД-4. 5 Агрореммаш АГДКонсультация психолога Киев и психотерапия

Новости

Российский президент задался вопросом о подписании договора на транзит газа с Украиной.

Прямые поставки российского газа обошлись бы Киеву вдвое дешевле, чем Украина закупает сейчас. Об этом в субботу, 27 апреля, на пресс-конференции в Пекине заявил президент РФ Владимир Путин.
 

Курс падає: що відбувається на межбанке

Понеділок на валютному ринку пройшов досить активно і з істотним позитивом для гривень.
 

В Украине заблокирована платежная система Webmoney. Что делать?

Как уже стало известно на момент 24 мая 2018 года решением СНБО Украины постановлено о запрете деятельности крупнейшей платежной системы WebMoney в Украине, а также с дальнейшей блокировкой доступа к ресурсам WebMoney пользователям со стороны провайдеров интернет-услуг.
 

Всего 10638 объявлений
Из них 26 объявлений на стадии модерации
Сегодня ничего не было добавлено
Вчера - 16


снаружи утепление запорожье пенопластом стен пенопласт утепления трактора рыхлитель культиватор пропашной навесной caddy фольксваген фары кадди volkswagen работа подработка бизнес

Объявления партнеров

Vip объявления


Игрушечная коляска-трансформер для кукол Adbor Mini Ring, салатовая, горошек на черном

Игрушечная коляска-трансформер для кукол Adbor Mini Ring,  салатовая,  горошек на черном

Детская игрушечная коляска-трансформер для кукол Adbor Mini Ring по своему дизайну является полно...
 

Коляска детская Kajtex Tramonto. 2 в 1 б/у

Коляска детская Kajtex Tramonto.  2 в 1 б/у

Коляска под классику, на современный лад. В хорошем состоянии. Подойдет для девочки и мальч...
 

Пополнение телефона бесплатно

Операторы мобильных сетей постоянно подымают цены на свои услуги. И это ощутимо бьет по нашему...
 

Сдам квартиру в жилом районе

Сдам квартиру в жилом районе

На сайте http: //realty-world. su Вы бесплатно можете разместить объявление о продаже или аренд...
 

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus ...
 

Обзор хостинга для сайтов

Обзор хостинга для сайтов

Давно известный факт, что для размещения сайта в сети Интернет необходим хостинг. Хостинг-про...
 

Услуги таможенного оформления

Услуги таможенного оформления

Наша фирма имеет значительный опыт в сфере внешне экономической деятельности, готова предложить В...
 

Погода в Украине