Расширенный поиск
Стоимость (USD)
 

Гонтаревій виплатили 83,5 мільйона гривень

Кошти голова НБУ отримала від продажу акцій компанії.

Голова Нацбанку України Гонтарева звільняється. Шлях від успішної бізнес-леді до голови Нацбанку. Валерія Гонтарева, яка вже півроку не виходить на роботу, бо написала заяву на звільнення, а її ніяк не звільнять, задекларувала дохід у розмірі 83 млн 582 тис. 613 грн.

Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Гонтарева вказала, що дохід отримала від відчуження цінних паперів та корпоративних прав ICU Holdings Limited (компанія зареєстрована на Британських Віргінських Островах).

Нагадаємо, перед призначення головою правління НБУ Гонтарева продала свою частку в цій компанії. Графік виплат коштів за акції розділили на п'ять років.

Група ICU створена в червні 2006 року, надає послуги з торгівлі цінними паперами, інвестиційно-банківські послуги, а також здійснює управління активами інститутів спільного інвестування. До її складу входять ТОВ "Інвестиційний капітал Україна", КУА "Інвестиційний капітал Україна", банк "Авангард" і КУА-АПФ "Трійка Діалог Україна" (всі - Київ). Про це пише "Інтерфакс-Україна". Раніше співвласником і головою ради директорів групи ICU була Валерія Гонтарева, яку за пропозицією президента Петра Порошенка парламент в червні 2014 року затвердив на посаду голови НБУ.

Після продажу Гонтаревою частки в ICU основними партнерами групи залишилися Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко з частками 41,7%, а також Олександр Вальчишен і Володимир Демчишин (очолював Міністерство енергетики та вугільної промисловості України), яким належить відповідно 6,58% і 9,99%
Автор tsn.ua
26.12.2017
Просмотров: 551

Разделы

Реклама на сайте

Информация

Фото-объявления

Портативный фото сканер Skypix 440 900DPIОхранная компания Столица Сервис ГруппУслуги по разгрузке блока и кирпичаПереключатель пневматический Р50АМ-11Электрошокер 1101 Шерхан 299 грнДревесные топливные брикеты Нестро NestroPET30DP Удлинитель (Extender)  HDMI на 30 м по двум кабелям CAT-5E/6КП-250,  КП-120,  КП-140,  КП-180.  Капкан.  Крысоловка.  Рамки.  Пружины.  Изготовление пружин.  Изготовить пружины.Тротуарная плитка Старый город 4смАвтоматический выключатель 400А

Новости

Российский президент задался вопросом о подписании договора на транзит газа с Украиной.

Прямые поставки российского газа обошлись бы Киеву вдвое дешевле, чем Украина закупает сейчас. Об этом в субботу, 27 апреля, на пресс-конференции в Пекине заявил президент РФ Владимир Путин.
 

Курс падає: що відбувається на межбанке

Понеділок на валютному ринку пройшов досить активно і з істотним позитивом для гривень.
 

В Украине заблокирована платежная система Webmoney. Что делать?

Как уже стало известно на момент 24 мая 2018 года решением СНБО Украины постановлено о запрете деятельности крупнейшей платежной системы WebMoney в Украине, а также с дальнейшей блокировкой доступа к ресурсам WebMoney пользователям со стороны провайдеров интернет-услуг.
 

Всего 9429 объявлений
Сегодня добавили 81 объявление
Вчера - 73


растворимый кофе стаканы бумажные пластиковые палочки зерновой насос топливо дизтопливо перекачка бензин сток оптом одежда женская важное ауди автомобиль автомобилях

Объявления партнеров

Vip объявления


Пополнение телефона бесплатно

Операторы мобильных сетей постоянно подымают цены на свои услуги. И это ощутимо бьет по нашему...
 

Сдам квартиру в жилом районе

Сдам квартиру в жилом районе

На сайте http: //realty-world. su Вы бесплатно можете разместить объявление о продаже или аренд...
 

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus ...
 

Обзор хостинга для сайтов

Обзор хостинга для сайтов

Давно известный факт, что для размещения сайта в сети Интернет необходим хостинг. Хостинг-про...
 

Услуги таможенного оформления

Услуги таможенного оформления

Наша фирма имеет значительный опыт в сфере внешне экономической деятельности, готова предложить В...
 

Погода в Украине