Расширенный поиск
Стоимость (USD)
 

Предложение Дата: 06.05.2020 г. (Дата окончания публикации: 06.05.2021 г.)


Знищувач комах Insect home купити, кімнатний знищувач


Знищувач комах Insect home - корисний ефективний пристрій, який допоможе позбутися від літаючих комах і створити у Вашій оселі комфортну обстановку. Пристрій позбавить Вас від комах без застосування хімічних засобів, ароматизаторів і випромінювань, які шкідливі не тільки для комах. Ніяких бризок, запаху, хімікатів і безладу. Знищує приваблює комах ульрафіолетовим світлом, а потім коли комаха потрапляє на решітку того, що знищує воно знищується розрядом струму (розряд слабкий) , але для комахи цього достатньо, щоб загинути. Insect home може впорається з літаючими комахами в приміщенні до 30 кв. м. На самому блоці знищувач є вбудована вилка живлення для роботи від мережі 220В, ніяких адаптерів і перехідників, просто застроміть пристрій в розетку і комах більше у вас в кімнаті не буде. Електрики споживає не багато до 1 Вт. Безкоштовна доставка товара. Гарантія 12 мес. Гарантійне і післягарантійне обслуговування. Детальну інформацію Ви можете дізнатися за телефоном 0677190866, 0992538839 Олександр або на нашому сайті:


Стоимость: 10 USD (rub eur uah)
0677190866


Знищувач комах Insect home купити,   кімнатний знищувач

Выделить это объявление Выделить это объявление
Открыть страницу для печати Открыть страницу для печати (откроется в новом окне)
Поисковые теги для данного объявления: кімнатний комах home знищувач купити insect

Разделы

Реклама на сайте

Информация

Фото-объявления

Производство тротуарной плитки,   дорожного и тротуарного бордюраБальные танцы бровары,   школа бальных танцев в броварахГачок меблевий алюмінієвий.Прицепной опрыскиватель ОП-2000\2500 – 18 метров ( ПОЛЬША)Алюмінієві рибальські казани.Древесно угольный брикет ПИНИ-КЕЙ дуб не дорого продам.533934080716 Джойстик управления УНЦ-060 / Сервоклапан UNC-060Доставка без диспетчеров песок, щебень, граншлак, бут, кирпич, глина КАМАЗ-ЗИЛ.Универсальный окучник КРН и запчасть КРНВ секция нова!Лестницы из черного металла

Новости

Российский президент задался вопросом о подписании договора на транзит газа с Украиной.

Прямые поставки российского газа обошлись бы Киеву вдвое дешевле, чем Украина закупает сейчас. Об этом в субботу, 27 апреля, на пресс-конференции в Пекине заявил президент РФ Владимир Путин.
 

Курс падає: що відбувається на межбанке

Понеділок на валютному ринку пройшов досить активно і з істотним позитивом для гривень.
 

В Украине заблокирована платежная система Webmoney. Что делать?

Как уже стало известно на момент 24 мая 2018 года решением СНБО Украины постановлено о запрете деятельности крупнейшей платежной системы WebMoney в Украине, а также с дальнейшей блокировкой доступа к ресурсам WebMoney пользователям со стороны провайдеров интернет-услуг.
 

Всего 1276 объявлений
Из них 5 объявлений на стадии модерации
Сегодня ничего не было добавлено
Вчера - 84


вакансия демино просяное бударки пески чугуновка красная новобелая стрелечья танюшевка ивашки плетенёвка гоптовка таловка дверей кожа карты тюнинг перетяжка авто

Объявления партнеров

Погода в Украине