Расширенный поиск
Стоимость (USD)
 

Путин пояснив допомогу Україні родинними зв'язками

Росія надала многомиллиардную допомога Україні, оскільки ці дві країни зв'язують близькі, родинні відносини. Про це заявив президент Росії Володимир Путін у ході великої прес-конференції 19 грудня.
Путин додав, що надання знижки за ціною на газ Києву є прагматичным рішенням з урахуванням важкого положення, у якому виявилася українська економіка. Він нагадав, що "Газпром" уже не раз надавав "Нафтогазу України" відстрочку по оплаті газових поставок. У той же час Путін підкреслив, що вважає економічно обґрунтованим діючий газовий контракт із Україною, підписаний в 2009 році при колишньому уряді республіки.

Президент Росії також відзначив, що у випадку асоціації з Євросоюзом Україна перетвориться в сільськогосподарський придаток. "Причому придатки бувають різні: здорові й не дуже", - указав Путін. За його словами, Росія не проти асоціації Києва з ЄС, але із захищати свою економіку.

Допомога Києву буде надаватися із засобів Фонду національного добробуту Росії, які будуть укладатися в українські єврооблігації, що звертаються на Ірландській біржі. Прем'єр-міністр України Микола Азаров 18 грудня заявив, що домовленості з Москвою врятували країну від банкрутства й соціального колапсу.

Росія погодилася надати Україні допомога на загальну суму 15 мільярдів доларів. Крім того, Москва знизила ціни на газ для Києва майже на третину: до 268,5 долара за тисячу кубометрів (останнім часом "Нафтогаз" закуповував паливо більш ніж по 400 доларів). Про домовленості сторін стало відомо 17 грудня після переговорів Путіна із президентом України Віктором Януковичем.
22.12.2013
Просмотров: 504

Разделы

Реклама на сайте

Информация

Фото-объявления

аренда 2+1 Premium Park Residence - 1Кирпич кладочный одинарный,   полуторный,   двойной ОдессаДомашняя осетровая ферма 1 тоннаУдобные,   надежные,   недорогие ножи для рыбаков.   Рыбацкие ножиБурение скважинЩебень гранитныйВизиограф,   радиовизиограф,   радиовизиограф стоматологическийЩенки немецкой овчарки-для тех,   кто ценит качествоВорота Центр - Интернет-магазин откатных воротБетоносмесители

Новости

В Украине заблокирована платежная система Webmoney. Что делать?

Как уже стало известно на момент 24 мая 2018 года решением СНБО Украины постановлено о запрете деятельности крупнейшей платежной системы WebMoney в Украине, а также с дальнейшей блокировкой доступа к ресурсам WebMoney пользователям со стороны провайдеров интернет-услуг.
 

Гонтаревій виплатили 83,5 мільйона гривень

Голова Нацбанку України Гонтарева звільняється. Шлях від успішної бізнес-леді до голови Нацбанку. Валерія Гонтарева, яка вже півроку не виходить на роботу, бо написала заяву на звільнення, а її ніяк не звільнять, задекларувала дохід у розмірі 83 млн 582 тис. 613 грн. Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Гонтарева вказала, що дохід отримала від відчуження цінних паперів та корпоративних прав ICU Holdings Limited (компанія зареєстрована на Британських Віргінських Островах).
 

Кабмин готовит подорожание водки, пива, сигарет с целью удовлитворить МВФ

В Украине могут вновь вырасти цены на водку, сигареты и пиво. Больше всего подорожают водка и сигареты. Цена поллитровой бутылки повысится на 7 грн, а пачки сигарет - еще на 2 грн за пачку. Меньше всего подорожание коснется пива, цена бутылки (0,5 л) вырастет на порядка 20 коп. Причина роста цен – повышение акцизов, которое было одобрено на прошлом заседании Кабмина. Производители утверждают, что в результате подобных мер сокращаются объемы легального производства и растет теневой рынок. В частности, на рынке водки, на него приходится уже около 60%. Несмотря на это, Кабмин вынужден систематически повышать акцизы на крепкий алкоголь и сигареты в ответ на требование МВФ выровнять разницу между величиной акциза в Украине и ЕС
 

Всего 8865 объявлений
Сегодня ничего не было добавлено
Вчера - 53


перегородки раздвижные двери офисные машина лилейник почтой купить секцию усиленная перемычкой подшипниках штучки стальные бронедвери фото перегородки заказать эркерных уголков

Объявления партнеров

Vip объявления


Пополнение телефона бесплатно

Операторы мобильных сетей постоянно подымают цены на свои услуги. И это ощутимо бьет по нашему...
 

Сдам квартиру в жилом районе

Сдам квартиру в жилом районе

На сайте http: //realty-world. su Вы бесплатно можете разместить объявление о продаже или аренд...
 

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus ...
 

Обзор хостинга для сайтов

Обзор хостинга для сайтов

Давно известный факт, что для размещения сайта в сети Интернет необходим хостинг. Хостинг-про...
 

Услуги таможенного оформления

Услуги таможенного оформления

Наша фирма имеет значительный опыт в сфере внешне экономической деятельности, готова предложить В...
 

Погода в Украине