Расширенный поиск
Стоимость (USD)
 

У Києві тисячі прихильників евроинтеграции провели на Майдані всю ніч

Організатори мітингу в Києві, що тривав всю ніч на Майдані, оголосили, що це - безстрокова зустріч із виборцями, і в такий спосіб обійшли судова заборона на проведення масових акцій у центрі столиці.

Лідери опозиції утверджают: вони не мають ніякого відношення до провокаторів, які напередодні підштовхнули людей до захоплення мерії й Будинку профспілок, а також намагалися взяти штурмом адміністрацію президента.

По даним МВС безладдя устроиил більше трьохсот активістів з націоналістичної організації "Братерство". Вони кидали в бійців спецназу пляшки із запальною сумішшю, файеры й кругляки. Міліція поки пропонує маніфестантам добровільно покинути захоплені будинки, інакше обіцяє вжити заходів.

При цьому в Міністерстві внутрішніх справ спростували повідомлення, що в столицю стягаються додаткові підрозділи внутрішніх військ.

За останньою інформацією, за добу в ході зіткнень, у тому числі, у пам'ятника Леніну постраждали більше 150 чоловік. 109 з них госпіталізовані.

Тим часом, у Верховній Раді намагаються знайти політичний вихід із кризи. Спікер Володимир Рибалка призвав всі сторони сісти за стіл переговорів. Екстрена нарада по ситуації в країні пізно ввечері провів і президент України Віктор Янукович.

Прем'єр-міністр Микола Азаров, у свою чергу, повідомив, що в найближчі два тижні глава держави відвідає Росію, де заплановане підписання "дорожньої карти" співробітництва двох країн. Також найближчим часом делегація України відправиться й у Брюссель, щоб обговорити питання асоціації країни з Євросоюзом.
Автор 1tv.ru
02.12.2013
Просмотров: 278

Разделы

Реклама на сайте

Информация

Фото-объявления

Возвратные усиленные пружины Форт-12,  ПМ,  Зораки-914,  Сталкер-906Вентилятор крышный ВКР №4 (0, 55 кВт / 1000 об/мин)Строительный растворMOBILUBE HD 85W-140Персональный GPS/GSM трекер TK-102 оригиналКультиватор Растениепитатель Навесной КРН—4, 2Уроки гитары в Одессе | Преподаватель игры на гитаре.Рем. комплект насоса 50НС63,  насосы 50НС 63Продам холодильные витрины,  шкафы,  мороз.  лариAtlona AT-LinkCastAV - Беспроводное подключение HDMI +5,  сигнал 1080p

Новости

Гонтаревій виплатили 83,5 мільйона гривень

Голова Нацбанку України Гонтарева звільняється. Шлях від успішної бізнес-леді до голови Нацбанку. Валерія Гонтарева, яка вже півроку не виходить на роботу, бо написала заяву на звільнення, а її ніяк не звільнять, задекларувала дохід у розмірі 83 млн 582 тис. 613 грн. Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Гонтарева вказала, що дохід отримала від відчуження цінних паперів та корпоративних прав ICU Holdings Limited (компанія зареєстрована на Британських Віргінських Островах).
 

Кабмин готовит подорожание водки, пива, сигарет с целью удовлитворить МВФ

В Украине могут вновь вырасти цены на водку, сигареты и пиво. Больше всего подорожают водка и сигареты. Цена поллитровой бутылки повысится на 7 грн, а пачки сигарет - еще на 2 грн за пачку. Меньше всего подорожание коснется пива, цена бутылки (0,5 л) вырастет на порядка 20 коп. Причина роста цен – повышение акцизов, которое было одобрено на прошлом заседании Кабмина. Производители утверждают, что в результате подобных мер сокращаются объемы легального производства и растет теневой рынок. В частности, на рынке водки, на него приходится уже около 60%. Несмотря на это, Кабмин вынужден систематически повышать акцизы на крепкий алкоголь и сигареты в ответ на требование МВФ выровнять разницу между величиной акциза в Украине и ЕС
 

Интернет мошенники с банковскими карточками возобновили свою активность в Украине

В Украине возобновили свою активность мошенники, которые специализирующиеся по выманиванию конфиденциальной информации по банковским карточкам таких банков как ОЩАДБАНК и ПриватБанк.
 

Всего 8423 объявления
Из них 3 объявления на стадии модерации
Сегодня добавили 62 объявления
Вчера - 140


печать наклеек дешевая kronos доска объявлений макулатура боярка бумага дорого отходы картон вишневое вторсырье волосы станки акриловое стекло вода штроба

Объявления партнеров

Vip объявления


Сдам квартиру в жилом районе

Сдам квартиру в жилом районе

На сайте http: //realty-world. su Вы бесплатно можете разместить объявление о продаже или аренд...
 

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus ...
 

Обзор хостинга для сайтов

Обзор хостинга для сайтов

Давно известный факт, что для размещения сайта в сети Интернет необходим хостинг. Хостинг-про...
 

Услуги таможенного оформления

Услуги таможенного оформления

Наша фирма имеет значительный опыт в сфере внешне экономической деятельности, готова предложить В...
 

Погода в Украине