Расширенный поиск
Стоимость (USD)
 

Азаров оголосив про перезавантаження у відносинах Росії й України

На думку глави українського уряду Миколи Азарова, засідання комітету з питань економічного співробітництва Москви й Києва, що відбулося 15 жовтня в Калузі, дало поштовх до перезавантаження відносин Росії й України.

"У цілому я оптимістично сприймаю результати роботи міжурядового комітету. На мій погляд, ми почали перезавантаження порядку денного двосторонніх відносин з питань, які викликають протиріччя, на питання прагматичного співробітництва, вигідного для обох сторін", - сказав Азаров, передає РІА "Новини".

Нагадаємо, глава російського уряду Дмитро Медведєв і його український колега Микола Азаров у вівторок, 15 жовтня, зустрілися в Калузі, де провели переговори у форматі тет-а-тет.За підсумками зустрічі країни підписали договір, що передбачає створення Причорноморського зернового пула, що тепер повинен бути створений протягом шести місяців.

На тій же зустрічі було заявлено, що Москва не збирається відговорювати Україну від угоди про асоціацію й створення зони вільної торгівлі з Євросоюзом і призиває лише ретельно зважити всі "за" і "проти".

Нагадаємо, Київ сподівається підписати угода про асоціації з Євросоюзом, текст якого вже схвалило уряд України, у ході саміту "Східного партнерства", запланованого на листопад у Вільнюсі. Одночасно Україна сподівається одержати статус спостерігача в Митному союзі, щоб зберегти існуючий обсяг товарообігу з Росією, Білорусією й Казахстаном.
Автор вз.ру
19.10.2013
Просмотров: 303

Разделы

Реклама на сайте

Информация

Фото-объявления

Водонепроницаемая экш-камера HD 720PОтели СудакаДомашняя осетровая ферма 1 тоннаТочного высева сеялка СУ 8 (Супн 6,   СУПН-8)Продаем Пресс-грануляторыЛучшее средство от мышей от крысОсмотр хирурга,   УЗИ,   анализы на домуСтеллажи  б/уПарогенераторы на высокотемпературном органическом топливе ( ВОТ Даутерм)Автобусные туры с посещением фестиваля в Мюнхене "Октоберфест"

Новости

Гонтаревій виплатили 83,5 мільйона гривень

Голова Нацбанку України Гонтарева звільняється. Шлях від успішної бізнес-леді до голови Нацбанку. Валерія Гонтарева, яка вже півроку не виходить на роботу, бо написала заяву на звільнення, а її ніяк не звільнять, задекларувала дохід у розмірі 83 млн 582 тис. 613 грн. Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Гонтарева вказала, що дохід отримала від відчуження цінних паперів та корпоративних прав ICU Holdings Limited (компанія зареєстрована на Британських Віргінських Островах).
 

Кабмин готовит подорожание водки, пива, сигарет с целью удовлитворить МВФ

В Украине могут вновь вырасти цены на водку, сигареты и пиво. Больше всего подорожают водка и сигареты. Цена поллитровой бутылки повысится на 7 грн, а пачки сигарет - еще на 2 грн за пачку. Меньше всего подорожание коснется пива, цена бутылки (0,5 л) вырастет на порядка 20 коп. Причина роста цен – повышение акцизов, которое было одобрено на прошлом заседании Кабмина. Производители утверждают, что в результате подобных мер сокращаются объемы легального производства и растет теневой рынок. В частности, на рынке водки, на него приходится уже около 60%. Несмотря на это, Кабмин вынужден систематически повышать акцизы на крепкий алкоголь и сигареты в ответ на требование МВФ выровнять разницу между величиной акциза в Украине и ЕС
 

Интернет мошенники с банковскими карточками возобновили свою активность в Украине

В Украине возобновили свою активность мошенники, которые специализирующиеся по выманиванию конфиденциальной информации по банковским карточкам таких банков как ОЩАДБАНК и ПриватБанк.
 

Всего 8423 объявления
Из них 3 объявления на стадии модерации
Сегодня добавили 62 объявления
Вчера - 140


deholding пошив вышиванка костюм работа одежда швея mobil стройка кирпич бункерная стальная кормушка птицы трапики поилка бройлерная цыплят бройлеров паре

Объявления партнеров

Vip объявления


Сдам квартиру в жилом районе

Сдам квартиру в жилом районе

На сайте http: //realty-world. su Вы бесплатно можете разместить объявление о продаже или аренд...
 

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus ...
 

Обзор хостинга для сайтов

Обзор хостинга для сайтов

Давно известный факт, что для размещения сайта в сети Интернет необходим хостинг. Хостинг-про...
 

Услуги таможенного оформления

Услуги таможенного оформления

Наша фирма имеет значительный опыт в сфере внешне экономической деятельности, готова предложить В...
 

Погода в Украине