Расширенный поиск
Стоимость (USD)
 

Повідні торгові індекси вЄвропі впали

Торги акціями в Європі в п'ятницю, 13 квітня, відкрилися незначною зміною провідних індексів. Тиск на ринки зробила макроекономічна статистика із КНР. Як раніше повідомило Державне бюро статистики Китаю, ВВП країни в І кварталі 2012р. виріс на 8,1% у річному вирахуванні. Ця новина підтвердила побоювання інвесторів про нестабільність економічної ситуації у світі, що позначилося на активності на європейських фондових площадках. Всю сесію європейські акції знижувалися.

Макроекономічна статистика не зробила помітного впливу на хід торгів. Споживчі ціни в Німеччині в березні 2012р., за остаточним даними, у річному вирахуванні виросли на 2,1%. Такі дані опублікувала сьогодні Федеральна статистична служба Німеччини. АНАЛИТИКИ очікували, що ріст показника складе 2,1%. У порівнянні з лютим споживчі ціни в Німеччині в березні 2012р. підвищилися на 0,3%, як і повідомлялося в попередньому релізі статслужбы.

Промислові ціни у Великобританії в березні 2012 р. виросли на 3,6% у порівнянні з тим же місяцем 2011 р. Такі дані втримуються в опублікованому сьогодні звіті Національного статистичного бюро Великобританії. АНАЛИТИКИ очікували росту цього показника на 3,4%. У порівнянні з лютим 2012р. промислові ціни у Великобританії за минулий місяць виросли на 0,6%. За уточненим даними, у лютому 2012р. промислові ціни у Великобританії виросли на 4,1% у річному вирахуванні (раніше повідомлялося також про ріст на 4,1%) і на 0,6% у місячному (збіглося з раніше опублікованими даними).

Фондові торги в США відкрилися зниженням провідних індексів, що прискорило падіння котирувань європейських акцій. Досить сильні квартальні результати банків JPMorgan і Wells Fargo не змогли зробити ринкам значимої підтримки. Негативна додало несподіване зниження індексу споживчої довіри в США, що у квітні 2012р., за попередніми даними, склав 75,7 пункту в порівнянні з 76,2 пункти в березні ц.р. До кінця дня французький індекс CAC 40 упав на 2,47% - до рівня 3189,1 пункту, німецький індекс DAX -на 2,36% - до 6583,9 пункту, британський індекс FTSE 100 - на 1,03% - до 5651,8 пунктів.

Читати повністю: http://quote.rbc.ru/comments/2012/04/13/33621226.html
Автор ЕФИ
14.04.2012
Просмотров: 263

Разделы

Реклама на сайте

Информация

Фото-объявления

Бетоносмесители принудительного типа от 100 литровПромышленный сварочный фен *Kenter* (Испания)  1600Вт.Адвокат Тизул Олег Иванович (адвокатские услуги в Одессе и по всей Украине)Лущильник дисковый СТЕП ЛСД-6,  3 борона ЛСД-6,  3Пластиковое прозрачное или шагрень стекло (литой поликарбонат) ,  2900 грн лист.Пку 6-10 Пункт учетаРабота в Израиле - строительство ИзраильМебель для гостиниц,  отелей,  санаториев,  домов отдыхаУслуги эвакуатора в ПолтавеСезон скидок в интернет - супермаркете "Проком" начался!

Новости

Гонтаревій виплатили 83,5 мільйона гривень

Голова Нацбанку України Гонтарева звільняється. Шлях від успішної бізнес-леді до голови Нацбанку. Валерія Гонтарева, яка вже півроку не виходить на роботу, бо написала заяву на звільнення, а її ніяк не звільнять, задекларувала дохід у розмірі 83 млн 582 тис. 613 грн. Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Гонтарева вказала, що дохід отримала від відчуження цінних паперів та корпоративних прав ICU Holdings Limited (компанія зареєстрована на Британських Віргінських Островах).
 

Кабмин готовит подорожание водки, пива, сигарет с целью удовлитворить МВФ

В Украине могут вновь вырасти цены на водку, сигареты и пиво. Больше всего подорожают водка и сигареты. Цена поллитровой бутылки повысится на 7 грн, а пачки сигарет - еще на 2 грн за пачку. Меньше всего подорожание коснется пива, цена бутылки (0,5 л) вырастет на порядка 20 коп. Причина роста цен – повышение акцизов, которое было одобрено на прошлом заседании Кабмина. Производители утверждают, что в результате подобных мер сокращаются объемы легального производства и растет теневой рынок. В частности, на рынке водки, на него приходится уже около 60%. Несмотря на это, Кабмин вынужден систематически повышать акцизы на крепкий алкоголь и сигареты в ответ на требование МВФ выровнять разницу между величиной акциза в Украине и ЕС
 

Интернет мошенники с банковскими карточками возобновили свою активность в Украине

В Украине возобновили свою активность мошенники, которые специализирующиеся по выманиванию конфиденциальной информации по банковским карточкам таких банков как ОЩАДБАНК и ПриватБанк.
 

Всего 8423 объявления
Из них 3 объявления на стадии модерации
Сегодня добавили 62 объявления
Вчера - 140


инкубаторы цыплят инкубатор купить киеве клетки брудера переворотом птиц виробника гранул київський паливних виробництво пелети харьков фруктов фруктам куклы карвинга

Объявления партнеров

Vip объявления


Сдам квартиру в жилом районе

Сдам квартиру в жилом районе

На сайте http: //realty-world. su Вы бесплатно можете разместить объявление о продаже или аренд...
 

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus ...
 

Обзор хостинга для сайтов

Обзор хостинга для сайтов

Давно известный факт, что для размещения сайта в сети Интернет необходим хостинг. Хостинг-про...
 

Услуги таможенного оформления

Услуги таможенного оформления

Наша фирма имеет значительный опыт в сфере внешне экономической деятельности, готова предложить В...
 

Погода в Украине