Расширенный поиск
Стоимость (USD)
 

Коли вигідніше скуповувати валюту?

Українці стоять напередодні сезону відпусток, і багато хто вже зараз, перед "втечею" закордон, замислюються не тільки про візи, але й грошах, які прийде многим конвертувати в місцеву валюту. На думку аналітиків, істотних коливань курсу гривні навряд чи варто очікувати цього року . Як через послідовну політику Нацбанку по втриманню курсу, так і по політичних мотивах передвиборного періоду. Тому побоюватися за знецінювання гривневих зарплат і заощаджень поки передчасно. У такій ситуації залишається тільки одне питання - коли вигідніше міняти нацвалюту в "рідну" валюту країн вашої подорожі.

??Валютний прогноз на тиждень

"Звичайно для України характерна тенденція, коли курс гривні до долара небагато зміцнює в другому - на початку третього кварталу. Цього року , ця закономірність із бути також посилена додатковим обсягом іноземної валюти, що надійде в країну під час проведення Чемпіонату Європи по футболі. Тому, напевно, заздалегідь із валюту не коштує", - розповів начальник відділу аналізу й досліджень Райффайзен Банку Аваль Дмитро Сологуб.

Згодні із впливом футбольного фактора на курс гривни й ПАО "Укрсоцбанке". "Пік купівельної спроможності гривні стосовно основних валют в Україні, як правило, доводиться на період початку літа. У цілому в цей період на міжнародній арені очікується зміцнення долара, особливо на тлі подорожчання нафти. Вигода від долара очевидна, з огляду на тенденцію до ослаблення долара в Україні напередодні сезону відпусток", - розповів експерт ПАО "Укрсоцбанке"Тантели Ратувухери.

За словами заступника голови правління, з департаменту казначейства й фінансових інститутів VAB Банку Сергія Борисова, сьогодні в Україні чітко проглядається стабілізація долара щодо гривні, і якщо планувати відпустка на найближче 3-5 місяців, те виходячи з того, що ніяких рухів на ринку гривня-долар не очікується, заздалегідь купувати долар нема рації.

"На сучасний момент краще з більшу частину засобів у гривні, що залишилася частину в доларах США. У міру наближення відпустки можна поступово переводити ці заощадження у валюту тієї країни, у яку ви збираєтеся поїхати", - розповів керівник інформаційно-аналітичного центра FOREX CLUB в Україні Микола Ивченко.

До речі, останні зміни на світових валютних ринках указують на те, що долар не буде дешевшати щодо інших валют. А виходить, інвестори знову направлять засоби в американські "папірці", що й приведе до зниження курсу євро.

"Сьогодні спостерігається тенденція зниження курсу євро. Зв'язано це з новою переконливою статистикою США й гарною з по Китаю, що істотно впливає й на євро, і на золото. З огляду на корекцію, що намітилася, я б не здобував євро саме зараз і почекав би подальшого можливого зниження євровалюти. Тим більше, що до цього є реальні передумови", - порадив Сергій Борисов.

Із цим згодні й інші експерти. "Ми не виключаємо подальшого зниження вартості євро. Незважаючи на тимчасове заспокоєння боргового ринку Єврозони після дозволу грецького питання, знову стала рости прибутковість облігацій Іспанії. Це говорить про те, що ринки вимагають продовження скорочення бюджетного дефіциту й продовження реформ у даній країні. Тому купувати євро заздалегідь перед відпусткою, швидше за все, не коштує. Ви його зможете купити дешевше", - говорить Ивченко.

Разом з тим, при плануванні туристичного маршруту варто звернути увагу на ту валюту, що активно використається в тій країні, де ви плануєте провести свою відпустку. Запасатися доларами для поїздки в Європу банкіри не радять: тоді існує більша ймовірність втратити частину своїх кревних на конвертації й різниці курсів у європейських "обменниках".
Автор UBR
09.04.2012
Просмотров: 330

Разделы

Реклама на сайте

Информация

Фото-объявления

видео уроки по матководствуУслуги эвакуатора в ПолтавеЛущильники дисковые ЛДГ -15,   ЛДГ-10,  ЛДГ-5 и запчастиЕтнічний співСветодиодный светильник 18 Вт,   потолочный,   круглый,   диам.   240 мм,   2 в 1 врезной / накладнойКредит онлайн.   Получи деньги за 15 минутУслуги набора текста качественно и в сжатые срокиЭлектрические и газовые счетчики.Квартира в Анталии  46 000 евроШнек точной загрузки в качестве загрузчика автомобилей

Новости

Кабмин готовит подорожание водки, пива, сигарет с целью удовлитворить МВФ

В Украине могут вновь вырасти цены на водку, сигареты и пиво. Больше всего подорожают водка и сигареты. Цена поллитровой бутылки повысится на 7 грн, а пачки сигарет - еще на 2 грн за пачку. Меньше всего подорожание коснется пива, цена бутылки (0,5 л) вырастет на порядка 20 коп. Причина роста цен – повышение акцизов, которое было одобрено на прошлом заседании Кабмина. Производители утверждают, что в результате подобных мер сокращаются объемы легального производства и растет теневой рынок. В частности, на рынке водки, на него приходится уже около 60%. Несмотря на это, Кабмин вынужден систематически повышать акцизы на крепкий алкоголь и сигареты в ответ на требование МВФ выровнять разницу между величиной акциза в Украине и ЕС
 

Интернет мошенники с банковскими карточками возобновили свою активность в Украине

В Украине возобновили свою активность мошенники, которые специализирующиеся по выманиванию конфиденциальной информации по банковским карточкам таких банков как ОЩАДБАНК и ПриватБанк.
 

Хакеры украли 2 млрд рублей со счетов Центробанка России

Банку удалось предотвратить похищение еще 3 млрд рублей, но хакеры успели украсть 2 млрд рублей со счетов Центробанка России (около 31 млн долларов). Об этом сообщает телеканала CNN, утверждая, что информацию подтвердили в Центробанке.
 

Всего 8191 объявление
Из них 2 объявления на стадии модерации
Сегодня добавили 75 объявлений
Вчера - 186


камеру камер обнаружить поиск скрытую гант пресс тонн ледисоф харвони лисоф домашняя лотковая птицы поилки бункерная птица цыплят кормушка вакуумная

Объявления партнеров

Vip объявления


Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus ...
 

Сдам квартиру в жилом районе

Сдам квартиру в жилом районе

На сайте http: //realty-world. su Вы бесплатно можете разместить объявление о продаже или аренде ...
 

Обзор хостинга для сайтов

Обзор хостинга для сайтов

Давно известный факт, что для размещения сайта в сети Интернет необходим хостинг. Хостинг-про...
 

Услуги таможенного оформления

Услуги таможенного оформления

Наша фирма имеет значительный опыт в сфере внешне экономической деятельности, готова предложить В...
 

Погода в Украине