Расширенный поиск
Стоимость (USD)
 

Хлібопекарська галузь збиткова

Частка збиткових підприємств хлібопекарської галузі в Україні в 2011 році збільшилася до 40%, повідомив голова ради об'єднання Укрхлебпром Олександр Васильченко.

"Якщо в 2010 році збитковим було тільки кожне третє підприємство галузі, то за підсумками минулого року таких уже понад 40%", - сказав він в інтерв'ю виданню "Влада грошей".

За його словами, прибуток всіх українських підприємств галузі в 2011 році склала 133 млн грн.

"Тобто в середньому на кожний завод виходить ледве більше 80 тис. грн. Ні про який технічний розвиток при таких фінансових результатах мова йти не може, оскільки зараз тільки одна промислова хлібопекарська піч коштує порядку 180 тис. євро", - відзначив глава Укрхлебпрома.

На його думку, через адміністративне регулювання цін на хліб хлібопекарська галузь України є непривабливою для інвесторів.

"Факти говорять самі за себе: за останні роки в нас не було ні одного іноземного інвестора", - відзначив Васильченко.

Глава Укрхлебпрома також відзначив, що за всі роки незалежності в Україні побудовано всього кілька нових хлібопекарських підприємств, зокрема , хлебокомбинат №10 у Дніпропетровську, хлібозавод Кулиничи в Харкові й хлебокомбинат у Полтаві.

"Удалося побудувати ці підприємства, мабуть, завдяки преференциям з боку місцевих органів влади", - додав він.

У той же час, за його словами, протягом останніх декількох років в Україні ряд підприємств хлібопекарської галузі припинили свою роботу.

"Тільки в Києві протягом п'яти років з ринку пішли три підприємства", - сказав Васильченко.

Нагадаємо, на початку року ходили слухи про швидке подорожчання в Україні хліба. Уряд назвав цю інформацію залякуванням.
Автор UBR
13.03.2012
Просмотров: 790

Разделы

Реклама на сайте

Информация

Фото-объявления

Захист прав споживачів.  Безкоштовна консультація юристаПродам оптом сигареты Объединённые Арабские Эмираты с акцизом (Duty-Free) .Твердотопливный котел BULAVA ClassicКротоловки на крота и слепца.  Эфективные кротоловки.  Недорого.  Доставка кротоловок.  Проволочные кротоловкиКуплю дорого антиквариат.Купить межкомнатные двериКвартира в Феодосии посуточно для отдыхаРабота,  доступная каждомуВид на жительство в Черногории по недвижимости в ДнепропетровскеТепловизионное обследование холодильных камер ,   овощехранилищ,   рефрижераторов

Новости

Гонтаревій виплатили 83,5 мільйона гривень

Голова Нацбанку України Гонтарева звільняється. Шлях від успішної бізнес-леді до голови Нацбанку. Валерія Гонтарева, яка вже півроку не виходить на роботу, бо написала заяву на звільнення, а її ніяк не звільнять, задекларувала дохід у розмірі 83 млн 582 тис. 613 грн. Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Гонтарева вказала, що дохід отримала від відчуження цінних паперів та корпоративних прав ICU Holdings Limited (компанія зареєстрована на Британських Віргінських Островах).
 

Кабмин готовит подорожание водки, пива, сигарет с целью удовлитворить МВФ

В Украине могут вновь вырасти цены на водку, сигареты и пиво. Больше всего подорожают водка и сигареты. Цена поллитровой бутылки повысится на 7 грн, а пачки сигарет - еще на 2 грн за пачку. Меньше всего подорожание коснется пива, цена бутылки (0,5 л) вырастет на порядка 20 коп. Причина роста цен – повышение акцизов, которое было одобрено на прошлом заседании Кабмина. Производители утверждают, что в результате подобных мер сокращаются объемы легального производства и растет теневой рынок. В частности, на рынке водки, на него приходится уже около 60%. Несмотря на это, Кабмин вынужден систематически повышать акцизы на крепкий алкоголь и сигареты в ответ на требование МВФ выровнять разницу между величиной акциза в Украине и ЕС
 

Интернет мошенники с банковскими карточками возобновили свою активность в Украине

В Украине возобновили свою активность мошенники, которые специализирующиеся по выманиванию конфиденциальной информации по банковским карточкам таких банков как ОЩАДБАНК и ПриватБанк.
 

Всего 8390 объявлений
Сегодня добавили 260 объявлений
Вчера - 15


ввод торговое стеллаж прилавки витрина прилавок стеллажи мебель витрины торговые flex изгарь шлаки гартцинк цинка борона стальные двери хорошая купить

Объявления партнеров

Vip объявления


Сдам квартиру в жилом районе

Сдам квартиру в жилом районе

На сайте http: //realty-world. su Вы бесплатно можете разместить объявление о продаже или аренд...
 

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus ...
 

Обзор хостинга для сайтов

Обзор хостинга для сайтов

Давно известный факт, что для размещения сайта в сети Интернет необходим хостинг. Хостинг-про...
 

Услуги таможенного оформления

Услуги таможенного оформления

Наша фирма имеет значительный опыт в сфере внешне экономической деятельности, готова предложить В...
 

Погода в Украине