Расширенный поиск
Стоимость (USD)
 

Пожежних інспекторів обмежать у правах закривати підприємства

Кабінет міністрів схвалив законопроект, розроблений МНС, яким пропонується заборонити пожежним інспекторам закривати підприємства у випадку виявлення порушень норм пожежної безпеки, пише Коммерсантъ-Украина в статті Суди викликають вогонь на себе.

Так, відповідно до документа, подібні рішення повинен приймати суд, причому присутність власника підприємства на такому процесі не є обов'язковим. На думку експертів, ця норма дозволить владі закривати підприємства в судовому порядку, без ведена їхніх власників.
Як відзначає видання, схвалений Кабінетом міністрів законопроект припускає, що для відкриття фірми буде досить подати декларацію про відповідність устаткування нормам пожежної безпеки.

Підприємцям не потрібно буде одержувати дозвіл в органах державного пожежного нагляду, як це відбувається в цей час. Якщо дані в декларації не будуть відповідати дійсності, підприємця чекає штраф у розмірі від 500 до 1000 не оподатковуваних податком мінімумів доходів громадян (8500-17000 грн) або позбавлення волі строком до трьох років.

При цьому Коммерсантъ-Украина пише, що головним нововведенням законопроекту є введення заборони пожежним інспекторам припиняти роботу підприємств у випадку виявлення порушень правил пожежної безпеки.

Якщо документ буде прийнятий, то призупинити роботу можна буде тільки в судовому порядку, пише газета. Як пояснили в Державній інспекції техногенної безпеки МНС, фахівці якої займалися розробкою документа, виявивши порушення, співробітник інспекції зобов'язаний звернутися в суд.

Подібні справи повинні розглядатися протягом 96 днів з моменту подачі, при цьому відсутність однієї зі сторін процесу не є перешкодою для розгляду подання. Судові рішення про призупинення роботи підприємства, якщо його діяльність загрожує життю й здоров'ю громадян, повинні виконуватися негайно.

Як раніше повідомлялося, у Всесвітньому банку вважають, що в Україні існує висока погроза рейдерского захоплення бізнесу.
Подробніше тут
Автор ВК
03.03.2012
Просмотров: 244

Разделы

Реклама на сайте

Информация

Фото-объявления

Продажа bmw x3 с пробегомПредлагаем услугу печати фотографий через интернет.Кран-балка кран мостовой ручной однобалочный подвесной г/п 1-10 тМотор 2-х тактный Parsun T3. 6BMSКупольные дома 110$ за м. кв, оборудование для производства купольных домов.Услуги микроавтобуса Мерседес-Спринтер (Константиновка,  Дружковка,  Краматорск,  Славянск) ,  8 местПродам колонку газовую Vaillant mag oe 11 - 0/0 xz c+ h пьезо 11лНовые возможности вашего подростка в этом учебном годуМеталлокаркасыРаспределитель сигналов HDMI 1 на 2

Новости

В Украине заблокирована платежная система Webmoney. Что делать?

Как уже стало известно на момент 24 мая 2018 года решением СНБО Украины постановлено о запрете деятельности крупнейшей платежной системы WebMoney в Украине, а также с дальнейшей блокировкой доступа к ресурсам WebMoney пользователям со стороны провайдеров интернет-услуг.
 

Гонтаревій виплатили 83,5 мільйона гривень

Голова Нацбанку України Гонтарева звільняється. Шлях від успішної бізнес-леді до голови Нацбанку. Валерія Гонтарева, яка вже півроку не виходить на роботу, бо написала заяву на звільнення, а її ніяк не звільнять, задекларувала дохід у розмірі 83 млн 582 тис. 613 грн. Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Гонтарева вказала, що дохід отримала від відчуження цінних паперів та корпоративних прав ICU Holdings Limited (компанія зареєстрована на Британських Віргінських Островах).
 

Кабмин готовит подорожание водки, пива, сигарет с целью удовлитворить МВФ

В Украине могут вновь вырасти цены на водку, сигареты и пиво. Больше всего подорожают водка и сигареты. Цена поллитровой бутылки повысится на 7 грн, а пачки сигарет - еще на 2 грн за пачку. Меньше всего подорожание коснется пива, цена бутылки (0,5 л) вырастет на порядка 20 коп. Причина роста цен – повышение акцизов, которое было одобрено на прошлом заседании Кабмина. Производители утверждают, что в результате подобных мер сокращаются объемы легального производства и растет теневой рынок. В частности, на рынке водки, на него приходится уже около 60%. Несмотря на это, Кабмин вынужден систематически повышать акцизы на крепкий алкоголь и сигареты в ответ на требование МВФ выровнять разницу между величиной акциза в Украине и ЕС
 

Всего 8870 объявлений
Из них 2 объявления на стадии модерации
Сегодня добавили 106 объявлений
Вчера - 42


свердловин бурение луцьк луцке волынь скважин бурiння башни столбах монтаж стальных башен опорах финансами финансовый менеджмент управление фирмы общежитие комната

Объявления партнеров

Vip объявления


Пополнение телефона бесплатно

Операторы мобильных сетей постоянно подымают цены на свои услуги. И это ощутимо бьет по нашему...
 

Сдам квартиру в жилом районе

Сдам квартиру в жилом районе

На сайте http: //realty-world. su Вы бесплатно можете разместить объявление о продаже или аренд...
 

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus ...
 

Обзор хостинга для сайтов

Обзор хостинга для сайтов

Давно известный факт, что для размещения сайта в сети Интернет необходим хостинг. Хостинг-про...
 

Услуги таможенного оформления

Услуги таможенного оформления

Наша фирма имеет значительный опыт в сфере внешне экономической деятельности, готова предложить В...
 

Погода в Украине