Расширенный поиск
Стоимость (USD)
 

Де в Україні найбільша заробітна плата

Дніпропетровська область перебуває серед лідерів за рівнем середньомісячної зарплати в Україні. За 2011 рік 1165 підприємств підвищили зарплату своїм працівникам. Про це заявив заступник глави Дніпропетровської облдержадміністрації.

За її словами, середньомісячна заробітна плата в області за 2011 рік склала 2791 гривню, що в 2,8 рази перевищує рівень мінімальної заробітної плати по Україні. При цьому середня заробітна плата на підприємствах базових галузей регіональної економіки, таких як ГМК і енергетика, - 5 тисяч гривень. "У рейтингу областей України Дніпропетровський регіон - серед лідерів за рівнем середньомісячної заробітної плати. Темп росту номінальної заробітної плати у відношенні до відповідного періоду минулого року склав 17,8%".

При цьому представник адміністрації відзначила, що відбувається постійне зменшення заборгованості по заробітній платі, що залишилася від попереднього років. "За 2011 рік у регіоні скорочена загальна заборгованість по виплаті заробітної плати на 36% або на 8,4 мільйони гривень На 1 січня 2012 року обсяг загальної заборгованості склав 14,8 мільйона гривень. Кількість підприємств-боржників по виплаті заробітної плати скорочено на 46 одиниць: з 77 підприємств на 1 січня 2011 року до 31 підприємства на 1 грудня 2011 року. Усього, завдяки твердому контролю з боку губернатора Олександра Вилкула, протягом 2010-2011 років заборгованість заробітної плати скоротилася в 6 разів - з 89 мільйонів до 14,8 мільйона гривень. На сьогоднішній день в області відсутня заборгованість по виплаті заробітної плати працівникам бюджетних установ, фінансованих з місцевих бюджетів".

У Дніпропетровській області окрема увага приділяється детенизации трудових відносин і легалізації доходів працюючого населення. По поручениюгубернатора Олександра Вилкула для забезпечення дотримання законних прав громадян з 2011 року в області, у кожному місті й районі створені й працюють робочі групи з питань легалізації заробітної плати, куди входять відповідні контролюючі органи.
За підсумками 2011 року на 1165 підприємствах області була підвищена заробітна плата співробітникам.

Як повідомлялося раніше, за 2011 рік у Дніпропетровській області було створено 70 тисяч нових робочих місць і додатково працевлаштовано 44 тисяч чоловік, що раніше втратили роботу.
Подробніше тут
Автор ubr.ua
24.02.2012
Просмотров: 384

Разделы

Реклама на сайте

Информация

Фото-объявления

Ведический астролог.  Консультация онлайн.  Rama108Элитный кобель ризеншнауцерФормы для производства еврозаборов стеклопластиковые из АБС и ПВХМеняю Львов на Киев (1ком. кв. + дача = 2ком. кв. )Облачные решения из ЕвропыПлуг дисковый ПД-2.  2. , ПД-2.  3. , ПД-2.  5. , ПД-3.  3 Велес-АгроПеревозка строительных бытовок,  перевозка домиков,  киосковБороны дисковые АГД -2, 8Н АГД- 2, 5Н АГД 2, 1НБорона АГД-3, 5Н аналог УДА-3, 8Н РЕАЛЬНО (смотрите фото)Оборудование для прачечных и химчисток.  Италия.

Новости

Гонтаревій виплатили 83,5 мільйона гривень

Голова Нацбанку України Гонтарева звільняється. Шлях від успішної бізнес-леді до голови Нацбанку. Валерія Гонтарева, яка вже півроку не виходить на роботу, бо написала заяву на звільнення, а її ніяк не звільнять, задекларувала дохід у розмірі 83 млн 582 тис. 613 грн. Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Гонтарева вказала, що дохід отримала від відчуження цінних паперів та корпоративних прав ICU Holdings Limited (компанія зареєстрована на Британських Віргінських Островах).
 

Кабмин готовит подорожание водки, пива, сигарет с целью удовлитворить МВФ

В Украине могут вновь вырасти цены на водку, сигареты и пиво. Больше всего подорожают водка и сигареты. Цена поллитровой бутылки повысится на 7 грн, а пачки сигарет - еще на 2 грн за пачку. Меньше всего подорожание коснется пива, цена бутылки (0,5 л) вырастет на порядка 20 коп. Причина роста цен – повышение акцизов, которое было одобрено на прошлом заседании Кабмина. Производители утверждают, что в результате подобных мер сокращаются объемы легального производства и растет теневой рынок. В частности, на рынке водки, на него приходится уже около 60%. Несмотря на это, Кабмин вынужден систематически повышать акцизы на крепкий алкоголь и сигареты в ответ на требование МВФ выровнять разницу между величиной акциза в Украине и ЕС
 

Интернет мошенники с банковскими карточками возобновили свою активность в Украине

В Украине возобновили свою активность мошенники, которые специализирующиеся по выманиванию конфиденциальной информации по банковским карточкам таких банков как ОЩАДБАНК и ПриватБанк.
 

Всего 8423 объявления
Из них 3 объявления на стадии модерации
Сегодня добавили 62 объявления
Вчера - 140


флобера патрон viper револьвер chrome ekol linde погрузчик дизельный домов купольных линия сутки ремонт квартира снять хозяина евро посуточно эллит

Объявления партнеров

Vip объявления


Сдам квартиру в жилом районе

Сдам квартиру в жилом районе

На сайте http: //realty-world. su Вы бесплатно можете разместить объявление о продаже или аренд...
 

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus ...
 

Обзор хостинга для сайтов

Обзор хостинга для сайтов

Давно известный факт, что для размещения сайта в сети Интернет необходим хостинг. Хостинг-про...
 

Услуги таможенного оформления

Услуги таможенного оформления

Наша фирма имеет значительный опыт в сфере внешне экономической деятельности, готова предложить В...
 

Погода в Украине