Расширенный поиск
Стоимость (USD)
 

Табачник планує виключитии зі шкільної програми історію України

Відповідно до проекту нових навчальних планів для 5-9 класів, зменшується кількість уроків української мови й літератури, а предмет історія України взагалі зникне, пише в суботу Дзеркало тижня. Україна.

Як повідомляє видання, "з новими типовими навчальними планами для середньої школи, розробленим у Міносвіти, міг ознайомитися дуже вузьке коло лояльних до нього педагогів. Та й то під грифом Проект".

Як повідомляють інформовані джерела, що відповідає наказ уже підписаний міністром утворення Дмитром Табачником і офіційно зареєстроване під № 93 від 01.02.2012 року.

У новому навчальному плані скорочена кількість уроків української мови. Тепер їх буде тільки по двох у тиждень. Кількість годин на вивчення української літератури в 7, 8 і 9 класах також зменшується.

"Але ще гірше ситуація складається з історією України. За задумом керівництва Міносвіти, цей предмет як такий взагалі зникне з розкладу шкільних уроків (хоча традиційно викладався навіть у Радянському Союзі). Зате з'явиться новий, інтегрований курс - історія, у якому будуть об'єднані всесвітня історія й історія України", - пише видання.

Дзеркало тижня відзначає, що досвід викладання інтегрованого курсу історії існує в інших країнах. Наприклад, у Росії. Відповідно до навчальних програм, історія рідної країни становить у ньому біля третини всього матеріалу. У дев'ятому класі російських шкіл з'являється окремий предмет Історія Росії.

"Наші ж старшокласники будуть і далі інтегруватися. Тому що навчальні плани для десятого й одинадцятого класу не розроблені, про подальшу долю предмета Історія України ніхто нічого певного сказати не може", - говориться в матеріалі.

Разом з тим, планується скоротити кількість уроків, відведених на вивчення історії.

"У п'ятому класі тепер будемо мати один урок у тиждень замість двох (отже, вилучено близько 34 уроків за рік). У восьмому й дев'ятому класах курс скоротили на 0,5 години на тиждень (за рік це приблизно 17 уроків)" , - пише Дзеркало тижня. У той же час відзначається, що загальна кількість уроків у тиждень в 5-9 класах збільшиться на 4-6.

Нагадаємо, 11 лютого Табачник заявив, що його не хвилює можлива відставка.

Подробнее здесь
Автор Кореспондент.ua
19.02.2012
Просмотров: 191

Разделы

Реклама на сайте

Информация

Фото-объявления

Ремонт компьютеров и ноутбуков в Донецке и Донецкой областиВакуумные установки для нанесения покрытий "под золото" на зубные протезы из БеларусиКиев Продам Металлический стандартный гаражСвежие Паллада 3,  2-01 борона прицепная ОРИГИНАЛ - реальноБрызговики ситроен джампер Citroen JumperПродам б/у плитынеодимові магніти в ЛуцькуЯщик пластмассовыйПреобразователь композитного видео RCA и S-Videoбио-депиляция,   Симферополь

Новости

Гонтаревій виплатили 83,5 мільйона гривень

Голова Нацбанку України Гонтарева звільняється. Шлях від успішної бізнес-леді до голови Нацбанку. Валерія Гонтарева, яка вже півроку не виходить на роботу, бо написала заяву на звільнення, а її ніяк не звільнять, задекларувала дохід у розмірі 83 млн 582 тис. 613 грн. Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Гонтарева вказала, що дохід отримала від відчуження цінних паперів та корпоративних прав ICU Holdings Limited (компанія зареєстрована на Британських Віргінських Островах).
 

Кабмин готовит подорожание водки, пива, сигарет с целью удовлитворить МВФ

В Украине могут вновь вырасти цены на водку, сигареты и пиво. Больше всего подорожают водка и сигареты. Цена поллитровой бутылки повысится на 7 грн, а пачки сигарет - еще на 2 грн за пачку. Меньше всего подорожание коснется пива, цена бутылки (0,5 л) вырастет на порядка 20 коп. Причина роста цен – повышение акцизов, которое было одобрено на прошлом заседании Кабмина. Производители утверждают, что в результате подобных мер сокращаются объемы легального производства и растет теневой рынок. В частности, на рынке водки, на него приходится уже около 60%. Несмотря на это, Кабмин вынужден систематически повышать акцизы на крепкий алкоголь и сигареты в ответ на требование МВФ выровнять разницу между величиной акциза в Украине и ЕС
 

Интернет мошенники с банковскими карточками возобновили свою активность в Украине

В Украине возобновили свою активность мошенники, которые специализирующиеся по выманиванию конфиденциальной информации по банковским карточкам таких банков как ОЩАДБАНК и ПриватБанк.
 

Всего 8390 объявлений
Сегодня добавили 260 объявлений
Вчера - 15


одесская моря черного каролино семейный бугаз отдых расстановки системные психолога пластиковые полы пластика щелевые киев борона прицепная навесная крым жилье

Объявления партнеров

Vip объявления


Сдам квартиру в жилом районе

Сдам квартиру в жилом районе

На сайте http: //realty-world. su Вы бесплатно можете разместить объявление о продаже или аренд...
 

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus ...
 

Обзор хостинга для сайтов

Обзор хостинга для сайтов

Давно известный факт, что для размещения сайта в сети Интернет необходим хостинг. Хостинг-про...
 

Услуги таможенного оформления

Услуги таможенного оформления

Наша фирма имеет значительный опыт в сфере внешне экономической деятельности, готова предложить В...
 

Погода в Украине