Расширенный поиск
Стоимость (USD)
 

Табачник планує виключитии зі шкільної програми історію України

Відповідно до проекту нових навчальних планів для 5-9 класів, зменшується кількість уроків української мови й літератури, а предмет історія України взагалі зникне, пише в суботу Дзеркало тижня. Україна.

Як повідомляє видання, "з новими типовими навчальними планами для середньої школи, розробленим у Міносвіти, міг ознайомитися дуже вузьке коло лояльних до нього педагогів. Та й то під грифом Проект".

Як повідомляють інформовані джерела, що відповідає наказ уже підписаний міністром утворення Дмитром Табачником і офіційно зареєстроване під № 93 від 01.02.2012 року.

У новому навчальному плані скорочена кількість уроків української мови. Тепер їх буде тільки по двох у тиждень. Кількість годин на вивчення української літератури в 7, 8 і 9 класах також зменшується.

"Але ще гірше ситуація складається з історією України. За задумом керівництва Міносвіти, цей предмет як такий взагалі зникне з розкладу шкільних уроків (хоча традиційно викладався навіть у Радянському Союзі). Зате з'явиться новий, інтегрований курс - історія, у якому будуть об'єднані всесвітня історія й історія України", - пише видання.

Дзеркало тижня відзначає, що досвід викладання інтегрованого курсу історії існує в інших країнах. Наприклад, у Росії. Відповідно до навчальних програм, історія рідної країни становить у ньому біля третини всього матеріалу. У дев'ятому класі російських шкіл з'являється окремий предмет Історія Росії.

"Наші ж старшокласники будуть і далі інтегруватися. Тому що навчальні плани для десятого й одинадцятого класу не розроблені, про подальшу долю предмета Історія України ніхто нічого певного сказати не може", - говориться в матеріалі.

Разом з тим, планується скоротити кількість уроків, відведених на вивчення історії.

"У п'ятому класі тепер будемо мати один урок у тиждень замість двох (отже, вилучено близько 34 уроків за рік). У восьмому й дев'ятому класах курс скоротили на 0,5 години на тиждень (за рік це приблизно 17 уроків)" , - пише Дзеркало тижня. У той же час відзначається, що загальна кількість уроків у тиждень в 5-9 класах збільшиться на 4-6.

Нагадаємо, 11 лютого Табачник заявив, що його не хвилює можлива відставка.

Подробнее здесь
Автор Кореспондент.ua
19.02.2012
Просмотров: 199

Разделы

Реклама на сайте

Информация

Фото-объявления

Умный Беспроводной Дверной Звонок.   Vstarcam C95 WI-FI Doorcam HD 720 PЭВАКУАТОР в  ПолтавеПрийом у Львові від «Калини-тур».Морские контейнерные перевозки по всему миру,   порт Одесса.культиватор крн кировоградДревесные топливные брикеты Нестро NestroКерамика для каминов и печейБорона АГН от Велес - Агро полуприцепная АГНМарципаны и шоколад высшего качества для истинных гурмановЛимузин   на  свадьбу  - прокат,  аренда Лимузинов

Новости

В Украине заблокирована платежная система Webmoney. Что делать?

Как уже стало известно на момент 24 мая 2018 года решением СНБО Украины постановлено о запрете деятельности крупнейшей платежной системы WebMoney в Украине, а также с дальнейшей блокировкой доступа к ресурсам WebMoney пользователям со стороны провайдеров интернет-услуг.
 

Гонтаревій виплатили 83,5 мільйона гривень

Голова Нацбанку України Гонтарева звільняється. Шлях від успішної бізнес-леді до голови Нацбанку. Валерія Гонтарева, яка вже півроку не виходить на роботу, бо написала заяву на звільнення, а її ніяк не звільнять, задекларувала дохід у розмірі 83 млн 582 тис. 613 грн. Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Гонтарева вказала, що дохід отримала від відчуження цінних паперів та корпоративних прав ICU Holdings Limited (компанія зареєстрована на Британських Віргінських Островах).
 

Кабмин готовит подорожание водки, пива, сигарет с целью удовлитворить МВФ

В Украине могут вновь вырасти цены на водку, сигареты и пиво. Больше всего подорожают водка и сигареты. Цена поллитровой бутылки повысится на 7 грн, а пачки сигарет - еще на 2 грн за пачку. Меньше всего подорожание коснется пива, цена бутылки (0,5 л) вырастет на порядка 20 коп. Причина роста цен – повышение акцизов, которое было одобрено на прошлом заседании Кабмина. Производители утверждают, что в результате подобных мер сокращаются объемы легального производства и растет теневой рынок. В частности, на рынке водки, на него приходится уже около 60%. Несмотря на это, Кабмин вынужден систематически повышать акцизы на крепкий алкоголь и сигареты в ответ на требование МВФ выровнять разницу между величиной акциза в Украине и ЕС
 

Всего 8677 объявлений
Из них 7 объявлений на стадии модерации
Сегодня добавили 140 объявлений
Вчера - 154


горнолыжные тайланд туры египет словакию горящие химии чистка губки губка супер меламиновые офис полезно весна каникулы насос помпа водяной двигателя

Объявления партнеров

Vip объявления


Пополнение телефона бесплатно

Операторы мобильных сетей постоянно подымают цены на свои услуги. И это ощутимо бьет по нашему...
 

Сдам квартиру в жилом районе

Сдам квартиру в жилом районе

На сайте http: //realty-world. su Вы бесплатно можете разместить объявление о продаже или аренд...
 

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus ...
 

Обзор хостинга для сайтов

Обзор хостинга для сайтов

Давно известный факт, что для размещения сайта в сети Интернет необходим хостинг. Хостинг-про...
 

Услуги таможенного оформления

Услуги таможенного оформления

Наша фирма имеет значительный опыт в сфере внешне экономической деятельности, готова предложить В...
 

Погода в Украине