Расширенный поиск
Стоимость (USD)
 

Міністри фінансів Єврозони відмовили Греції в допомозі

Міністри фінансів Єврозони відклали зустріч, у ході якої вони повинні були схвалити виділення Греції дотацій на 130 мільярдів євро. Без фінансової допомоги Афінам прийде оголосити дефолт уже в березні, коли настане строк погашати облігації на 14,5 мільярда євро.

Раніше міністри фінансів Єврозони зажадали від грецьких чиновників пояснити, яким образом Афіни мають намір закрити діру в бюджеті в 325 мільйонів євро в рамках обіцяної програми по економії на 3,3 мільярди євро в 2012 році. Крім того, представники ЄС вимагають, щоб лідери двох партій дали письмову обіцянку урізати зарплати й пенсії, а також скоротити держапарат.

Таким чином, Євросоюз і МВФ фактично дали зрозуміти, що затверджений раніше парламентом Греції черговий план твердих бюджетних обмежень усе ще недостатній.

Раніше передбачалося, що остаточне узгодження питань, пов'язаних з виділенням допомоги Греції, пройде в середовище, 15 лютого, на засіданні міністрів фінансів Єврозони в Брюсселі.

13 лютого грецький парламент схвалив украй непопулярні міри бюджетної економії, що було головною умовою одержання Грецією фінансової допомоги ЄС і Міжнародного валютного фонду. Тверда позиція міжнародних інститутів пояснюється, зокрема , провалом першої програми допомоги Греції, прийнятої в травні 2010 року. 110 мільярдів євро, які Греція одержала в рамках цієї програми в 2010 році, виявилися витрачені впустую через нездатність Афін виконати своєї ж обіцянки по скороченню дефіциту держбюджету.

Вживання заходів бюджетної економії спровокувало масові протести в Греції, де на вулиці вийшли десятки тисяч незадоволених. У ході безладь в Афінах безліч магазинів бути розграбовано, а частина - спалена. Греки думають, що їхній рівень життя й так уже істотно постраждав, тому погоджуватися на нові міри економії країні не треба.
Подробнее здесь
Автор UBR
15.02.2012
Просмотров: 181

Разделы

Реклама на сайте

Информация

Фото-объявления

Кредитуем по всей УкраинеОдноспальние, подростковые кровати от производителяКулачковый вал на погрузчик УНЦ-60 (UNC-60) .Отделочные работы в киевеПечать авторефератов диссертаций.  Киев (044)  229-11-40Запчасти на ряд автомобилей KIA (Киа)  новые и б/у .Дизельная электростанция с доставкой по Украине.  КонверсияЛитейное оборудование, цеха, литейные заводы литья по газифицируемым моделям - лгм-процесс - под Заказ; Отливки, литье из сталей, чугунов, алюминиевых и медных сплавов точные лгм - производство под ЗаказСпорт.  товары,  ОПТом и под реализацию (дропшиппинг)  - блины,  диски,  штанги,  гантели.3D Люкс Форма в ромашках

Новости

Гонтаревій виплатили 83,5 мільйона гривень

Голова Нацбанку України Гонтарева звільняється. Шлях від успішної бізнес-леді до голови Нацбанку. Валерія Гонтарева, яка вже півроку не виходить на роботу, бо написала заяву на звільнення, а її ніяк не звільнять, задекларувала дохід у розмірі 83 млн 582 тис. 613 грн. Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Гонтарева вказала, що дохід отримала від відчуження цінних паперів та корпоративних прав ICU Holdings Limited (компанія зареєстрована на Британських Віргінських Островах).
 

Кабмин готовит подорожание водки, пива, сигарет с целью удовлитворить МВФ

В Украине могут вновь вырасти цены на водку, сигареты и пиво. Больше всего подорожают водка и сигареты. Цена поллитровой бутылки повысится на 7 грн, а пачки сигарет - еще на 2 грн за пачку. Меньше всего подорожание коснется пива, цена бутылки (0,5 л) вырастет на порядка 20 коп. Причина роста цен – повышение акцизов, которое было одобрено на прошлом заседании Кабмина. Производители утверждают, что в результате подобных мер сокращаются объемы легального производства и растет теневой рынок. В частности, на рынке водки, на него приходится уже около 60%. Несмотря на это, Кабмин вынужден систематически повышать акцизы на крепкий алкоголь и сигареты в ответ на требование МВФ выровнять разницу между величиной акциза в Украине и ЕС
 

Интернет мошенники с банковскими карточками возобновили свою активность в Украине

В Украине возобновили свою активность мошенники, которые специализирующиеся по выманиванию конфиденциальной информации по банковским карточкам таких банков как ОЩАДБАНК и ПриватБанк.
 

Всего 8423 объявления
Из них 3 объявления на стадии модерации
Сегодня добавили 62 объявления
Вчера - 140


лучшые харькова героев турагенство туры горящие египет харьков турагенства труда фото эмали овалы таблички украине переезды вложений день заработок долларов

Объявления партнеров

Vip объявления


Сдам квартиру в жилом районе

Сдам квартиру в жилом районе

На сайте http: //realty-world. su Вы бесплатно можете разместить объявление о продаже или аренд...
 

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus

Программатор предназначен для обнуления чипов картриджей цветных струйных принтеров EPSON Stylus ...
 

Обзор хостинга для сайтов

Обзор хостинга для сайтов

Давно известный факт, что для размещения сайта в сети Интернет необходим хостинг. Хостинг-про...
 

Услуги таможенного оформления

Услуги таможенного оформления

Наша фирма имеет значительный опыт в сфере внешне экономической деятельности, готова предложить В...
 

Погода в Украине